Animal Crossing: Wild World

Oideyo Dōbutsu no Mori

05.12.2005
19.11.2015

Wild World je druhým dílem série sociálních simulátorů Animal Crossing, určených pro konzole značky Nintendo. Stejně jako v prvním dílu, i tentokrát se hráč ujímá role človíčka žijícího ve vesničce obývané antropomorfními zvířátky. Oproti předchozímu dílu však hra nabízí mnohá vylepšení, jako řadu nových vesničanů, nové nástroje, nové události a pokročilejší možnosti kosmetického vylepšení hráčských postav.

Hra je opět značně otevřená a hráč se tak může věnovat libovolným aktivitám, jako může být například rybaření, chytání hmyzu, kopání zkamenělin nebo plnění úkolů pro zvířecí obyvatele městečka. Samozřejmostí je i rozšiřování a dekorování domu, pro což je k dispozici až 550 kusů nábytku. Stejně jako svůj dům lze zvelebovat i městečko vysazováním stromů a květin a nakupování nového oblečení a módních doplňků.

Zásadní novinkou je podpora online multiplayeru přes Nintendo Wi-Fi Connection. Až čtyři hráči tak přes internet mohou navštěvovat své vesničky, vyměňovat spolu předměty a společně hrát různé minihry, jako hru na schovávanou.

Série Animal Crossing pokračovala dílem Let's Go to the City pro konzoli Nintendo Wii.

No, tak já si pořád stěžuju na nedostatek volného času... Abych pak začala hrát další Animal Crossing, no paráda! :)) Je to zajímavý výlet do minulosti, hned v úvodu mě překvapilo, že nezačínám jako v New Horizons na zelené louce, ale už v hotovém. Jsem zvědavá, jaké to bude dál.

Nicméně... Žádná diskuze, žádný komentář, žádné hodnocení?