Ty brdo je to dobrá hra a v te dobe jsem to kupoval za 10 euro. Bohuzel pro EU bylo mal oserveru , a nebo věčně plné, kdzy uz jsme chtel hrat musel jsem brat servery s 300 ping.
(EDIT) Wut? To bych mel asi vyzkouset. Mafia 2 demo mi ten benchmark vyhazoval na plne bez AA nejakych 28-30 FPS.

EDIT:Tak jsem to ted vyzkousel. Nejnizsi FPS, co jsem si vsimnul, byla pri boji, kdy strileli 4 hraci, 4 sentry a vybuchovaly miny a to bylo 28FPS, jinak se standardne FPS drzelo v bitevni vrave mezi 35-40FPS a mimo ni mezi 50-70FPS. Vse na max bez AA/AF, zapnuty V-Sync.

To same nastaveni v Mafia 2 mi v benchmarku vyhazovalo prumer mezi 30-35FPS.
Mafia 2 na plné bez PhysX a vyhlazování určitě jede plynuleji než Alien Swarm na plné a bez vyhlazování.

Co mě ale štve, že kvůli ne zcela dokonalému síťovému kódu v kombinaci s nezrovna kvalitním internetem mi Altitude v podstatě nefunguje (ping nejde pod 500ms, nikdy).
Mě přijde Alien Swarm náročnější než Mafia 2 nebo AS2 (teda mému pc).
Nevim teda, co mas za plecku, ale Alien Swarm snad jede na HL2 enginu, ne? Nerikam, ze je to nejak nenarocny, ale ze by to byl nejakej killer taky ne :)
Tak jsem to asi hodinku zkusil a jako neni to spatny, ale treba Alien Swarm mi v tech arkadach prijde lepsi a to je zadarmo.
Taky mi to čas od času hodí - connection problem. A anžto ostatní hry si příliš nestěžují, shodil bych to na jejich servery.
Docela by mne zajímalo, proč u této hry mám pingy vždycky 400ms a větší. Přitom jiné hry fungují zcela normálně...