Najde se tu někdo, kdo tuhle chcanku dohrál a řekne mi, proč mě zabijí DF 9 boss na jeden jeho útok, když jsem v krytu?

edit: Protože hra si jede pokaždý jiný pravidla. Na asi 800. pokus jsem ho stejným způsobem udolal. wtf
City Interactive se přejmenovali na CI Games, nebo tak už vystupovali dříve a já si toho všiml až teď? Kdybych věděl od začátku, kdo za tímto stojí, tak jsem nemusel rozklikávat ani ty recenze a to jsem to tak jedním okem sledoval ještě před vydáním.
Záleží na tom, co od toho čekáš. Snipera neznám. O Alien Rage tvůrci dopředu hlásili, že to bude lineární, ale hardcore střílečka, která je jen o zuřivé akci. Což hra podle mě splňuje. Nic víc, nic míň :-)
Žeby po Sniperovy další dobrý hra od CITY? To se mi nechce věřit:-)(Sniper mě bavil)
Tak já tuhle hru kupoval hlavně kvůli singleplayeru a zatím jsem s tím spokojený. Parádní řezničina, dobrá hratelnost, skvělá grafika a futuristické prostředí. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal - přímočará, brutální, celkem těžká střílečka, kde se nemusí nad nčím moc přemýšlet. Na nic si to nehraje - zkrátka poctivá fps, i když ten autohealth si mohli odpustit. Ale plus zase je, že i na nejnižší obtížnost je to docela výzva :-)
Vizuálně atraktivní, ale co jsem zatím zkoušel jen multiplayer tak je to bezpohlavní zábava. Přitom by stačilo přidat pár vychytávek, aby to mělo větší šmrnc. Navíc to momentálně skoro nikdo nehraje, našel jsem jen dva-tři poloprázdné servery, celkem možná dvacet lidí, což je teda dost šílená mizérie.

Btw. Pokud byste o to měli zájem, tak nakupujte na GMG, kde s kupónem na slevu 25% (GMG25-J4B0D-FLH8M) to budete mít za 15 dolarů (300 Kč) (na Steamu 20 Euro - 500 Kč).
Tak to včera večer vyšlo a zatím to vypadá jako "nenáročná" přímočará střílečka, u které lze vypnout a věnovat se jen likvidaci všemožných monster. Což víceméně splňuje to, co po celou dobu autoři slibovali ;-)
Objevil jsem to docela náhodou - vypadá to na docela slušnou old-school střílečku, tak jsem na to dost zvědavý. Snad to bude stát za to. Těším se :-)