Alice Mare

22.11.2013

freeware

Struktura této adventury se hlásí k inspiraci románem Alenka v říši divů. Zpracovává příběhy šesti sirotků, Allena, Letty, Ricka, Chelsy, Joshuy a Stelly a vychovatele, dětmi oslovovaného jako pan "Učitel". Tato dítka v minulosti přišla o to nejcennější, rodiče a domov. Všechna mají jedno společné, postrádají lásku.

My se zhostíme postavy Allena, Bílým králíkem vyvoleného jako další Alenka, jehož úkolem bude vstoupit do hluboko zakořeněných vzpomínek jeho spolubydlících (i sebe sama), prožít s nimi znovu traumatickou zkušenost, jež vedla k onomu osiření a probudit v nich celistvost, lásku či pocit, že někam patří.

Všechny světy jsou převyprávěny do podoby pohádek, př. Jeníčka a Mařenky, Červené Karkulky či Sněhurky. Kromě Bílého králíka nás poctí svou návštěvou také mazaný kocour Šklíba.

Čeká nás spousta dialogů, interakcí s předměty a samozřejmě několik možných ukončení děje.