Podarilo se mi sehnat UK vydani. Misto klasicke papirove krabice mi v plastikovem sacku dorazila DVD krabicka s rozdrcenym pravym dolnim rohem. No fajn, aspon, ze disky vypadaji v poradku.

Instalace, pokus c. 1 - Hry od Arxel Tribe jsou rady v adresari Program Files (v ramci novych Windows s ozvlastnenim x86), tak ji tam hazim. Chybova hlaska: na disku chybi jakysi soubor, instalace se ani nespusti.

Instalace, pokus c. 2 - hazu rovnou do jineho adresare. Instalace se rozbehne, aby mi po chvili vyskocila chybova hlaska s tim, ze hra jiz byla nainstalovana.

Je pozde, instalaci odkladam na dalsi den.

Po startu pc uz hru hazim do C:GamesHitchcock. Instalace se tahne veky, pak mi hra oznami, ze DirectX na teto verzi Windows nejsou podporovane. Nic, to ukazovaly Pompei a Jerusalem taky. Soubory se konecne zacnou instalovat, najednou vyskoci hlaska: vlozte disk c. 1. A kterypak tam asi je, ty trotle? OK, vymenim disky, treba to popletli v lisovne. Vlozte disk c. 1. Tak je zase prohodim a instalace se uspesne dokonci. Uf.

Nastavim v konfiguraci max. detaily, ulozim, spustim hru... Chybova hlaska: zadny disk v mechanice. Kruci, z ceho jsi to doted instaloval, zmetku? OK, vymenim jednicku za dvojku. Chybova hlaska: Spatny disk v mechanice. Opet disky vymenim, spusti se intro. Hrdina ke konci rika: ona je nema a ja jsem blbec. Dokonaly par. Fajn. Vlozte disk cislo 2. WTF??? No, tohle bude jeste vesele...