Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alchemy Garden

Nehotová verze
18.10.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Alchemy Garden se stanete alchymistou, který žije ve svém domečku ve středověké vesničce a provozuje obchod, ve kterém místním obyvatelům prodává vyrobené lektvary.

Ve hře sbíráte bylinky a kytičky, které používáte k tvorbě lektvarů na alchymistickém stole, který si ale nejdříve musíte zakoupit. Bylinky můžete pěstovat před svým domečkem, kde si postupně vybudujete zahrádku, kterou budete rozšiřovat. Vylepšovat budete moci i svůj domeček a obchod. Učit se budete novým lektvarům, které budou obtížnější na suroviny a přípravu, ale zase z nich budou větší zisky. Získávat budete i nerostné materiály, které budete při přípravách lektvarů rovněž využívat. Nástroje, které budete používat, se budou opotřebovávat a po čase se zničí.

Navštívit můžete i vesničku, ve které se procházejí kouzelníci, rytíři nebo například sedláci. Můžete si s nimi popovídat, nakoupit u místních nové vybavení. Od obyvatel budete rovněž dostávat speciální úkoly, za které získáte nějaké bonusy v podobě bylinek, nástrojů, nerostů a peněz.

Hra je od roku 2019 dostupná v early access verzi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.