Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Albion Online

17.07.2017
23.11.2017
65
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Sandboxové izometrické MMORPG odehrávající se ve středověkém fantasy světě, rezignující na klasické rozdělení do tříd a ras a přenechává zcela volně libovůli hráčů, jakým směrem se bude jejich cesta a hra ubírat. Hráči si sice na základě několika jednoduchých bodů vyberou svoji postavu, dále už se pak ubírají sami cestou bojovníka, obchodníka či řemeslníka.

Nejdůležitější fíčurou Albionu je takzvaná Deska osudu, což je váš neustálý průvodce hrou a jedná se o náhradu za questy, které v Albionu Online zcela chybí. Různé cesty na desce osudu hráčům ukazují, čeho všeho je možné dosáhnout s pomocí nejrůznějších aktivit. Tak se na obrazovce v místech, kde jiná MMO zobrazují aktivní questy, objevují různé cesty, které sledujete svými aktivitami. Při návštěvě každého města se vám možná podaří zabrousit na tržiště, což je ve své podstatě aukční síň, kde můžete prodat svoje zbraně, zbroj a jiné vycraftované předměty, případně nakoupit chybějící suroviny nebo třeba kus nábytku.

Deska osudu ukazuje mimo nepřeberné škály jiných, i cesty, kterých lze dosáhnout pouze v PvE nebo PvP aktivitách. Mezi ně patří například zabíjení nepřátelských kreatur pro lepší výzbroj. Dosažení těchto cest je jednodušší s využitím Expedic, které můžete absolvovat sami nebo ve skupině hráčů. Krom jiného obsahují mapy i dungeony označené jako pekelné brány a velké skupiny se mohou vypravit i na obrovské bossy.

Hráči mají možnost si v každém městě koupit pozemek, kde si mohou dle uvážení postavit dům případně vlastní kovárnu. Ovšem stejně jako v reálném životě, je i zde nedostatek volných pozemků. Proto je hráčům umožněno nabízet svoje nepotřebné pozemky v aukcích, kde si mohou zájemci o ně investovat svoje těžce nabyté stříbrňáky. Pouze pro majitele prémiových účtů se dokonce nabízí možnost zakoupení vlastního ostrova.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.