Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AirRivals

Ace Online

26.05.2006
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

AirRivals je MMORPG letecká akce pro více hráčů. Ve hře si můžete vybrat ze dvou frakcí (imperialist fraction Bygeniou (BCU) a rebel army Arlington (ANI)) bojujících proti sobě v letecké válce na fiktivním sci-fi světě, jenž připomíná stylem cyber punk. Po výběru frakce, máte k dispozici tři hangáry pro své letouny. Letouny máte na výběr čtyři a každý plní specifickou funkci.

A-GEAR je bombardér, který umí zaujmout pozici protiletadlového tanku jezdící jak po zemi, tak ve vzduchu a má silnou obranu (silové štíty). I-GEAR je rychlá a dobře vyzbrojená stíhačka, umí používat rakety na velkou vzdálenost a ve hře zaujímá postavení "snipera". M-GEAR je těžký obranný a podpůrný letoun, jenž umí stát ve vzduchu, okamžitě změnit směr letu nebo opravovat sebe i ostatní letouny. B-GEAR je letoun s vyváženými schopnostmi, umí být neviditelný a je to univerzální stroj. Tyto letouny lze v průběhu hry vylepšovat a měnit jejich styl i schopnosti podobně jako postavy v jiných RPG hrách.

Hra je zdarma ke stažení z oficiálních stránek, avšak je možné platit skutečnou měnou za různé bonusové balíčky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.