Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AH-64 Apache Air Assault

Operation Air Assault

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.02.2003 PC
25.02.2005 PS2
22.02.2012 PS3
Vývojáři:
InterActive Vision
V červenci roku 2001 se zjistilo, že teroristická organizace s názvem „The Solar Martyrs“ by mohla mít k dispozici nukleární zbraně. Její velitel Al-Zahir je i se svými kumpány schován v malé zemi Banhar. Kvůli jaderné hrozbě se americká vláda rozhodla vytvořit malou speciální jednotkou, disponující bitevním vrtulníkem H-64 Apache.

Ve hře AH-64 Apache Air Assault se stanete pilotem vrtulníku H-64 Apache. Kampaň se skládá z třiceti různorodých misí, jejichž náplní je ničení nepřátelské techniky, protiletecké obrany, chemických a biologických zbraní, likvidace lidských cílů čí ochrana konvoje převážející civilisty. Zbraňový arzenál vrtulníku nabízí 30 mm kanón, neřízené rakety Hydra, naváděné střely Hellfire a později se dostanete k devastující neřízené raketě Zuni a dalšímu 30 mm kanónu. Ovladatelnost vrtulníku lze upravit přepnutím na realistický nebo arkádový řídící systém.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.