Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Agent USA

Agent U.S.A.

60
5 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > adventura pro děti *
dětská > logická pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1984 Apple IIAtari 8-bit
1985 PCC64
Vývojáři:
Tom Snyder Productions
There's a train to catch, a nation to save, and a lot of thinking to do! Spojené Státy Americké čelí nové hrozbě! FuzzBomb je naštvaný televizor s nožičkami, který cestuje vlakem mezi hlavními městy země hvězd a pruhů, aby proměňoval nebohé obyvatele v pochodující a věčně šumící obrazovky, které šíří tuto telenákazu do dalších měst. Hlavním hrdinou této výukové hry pro děti jste samozřejmě vy coby "Agent USA".

Ve hře, která měla americké školáky naučit něco o pravopise, hlavních městech a časových pásmech v USA, musíte nejprve izolovat a pak dostihnout stále putující FuzzBombu. Potřebovat k tomu budete krystaly, které si můžete kdykoliv po vystoupení z vlaku "napěstovat" z omezeného počtu kusů, které máte při sobě. Ze všech těch měst spojených států poznáte vlastně jen nástupiště a jiná nádražní prostranství, které se podle situace mohou hemžit lidmi či šumícími obrazovkami, které je třeba proměnit zpátky. Jakožto vládní pověřenec máte u každé kasy lístky zdarma a v infobudce si můžete zjistit aktuální stav rozšíření telenákazy. Při hraní běží čas a pro co nejefektivnější postup je třeba počítat s časovými pásmy a dojezdovými časy příslušných vlaků. Na likvidaci Fuzzbomby je třeba mít po kapsách baloňáku nachystáno nejméně 100 krystalů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.