Agent číslo X

2007

freeware

Děj hry se odehrává v malém městečku a točí se kolem vraždy vašeho kamaráda, která se stala minulý týden. Jelikož pracujete na policii, přesněji na jejím kriminálním oddělení, dostanete za úkol tento případ vyřešit. Jestli se vám to podaří nebo nikoli je už jen a jen na vás a pokud si nebudete nějakým krokem příliš jisti, můžete využít funkce uložení hry.

Jedná se o typickou point and click adventuru a veškerá činnost se tak ovládá levým a pravým tlačítkem myši. Agent číslo X je prvotina slovenských vývojářů LOADER software, jež je ručně kreslená a sami autoři uvádí, že ji lze dohrát za pár minut.

Tak tohle se nepovedlo. Agent číslo X patří do (naštěstí) ne příliš početné skupiny her, kterým jsem udělil deset procent a méně. Vypadá to strašně, hratelnost je na bodu mrazu a příběh také nestojí za moc.

Tento počin od LOADER software opravdu nemohu doporučit nikomu, jediná jeho výhoda snad spočívá v tom, že jsem se na konec dostal za pár minut, protože kdybych u něj měl strávit ještě chvíli, nebyl bych příliš nadšen.

Pro: krátké

Proti: vizuální stránka, hratelnost, příběh

Tohle je sebemrskačství, kdybych tušil, že ta "hudba" v tom bude tak strašná, tak jí vypnu, než to začnu hrát. I když tohle se hrát ani neda. Některé věci by neměly nikdy vylézt na denní světlo a hra Agent číslo X je jednou z nich. Nedoporučuju v žádné situaci a za žádných okolností.

Pro: Nic, vůbec nic ... snad jen to, že to jde smazat

Proti: Všechno ... po použití se to nesmaže samo