Age of Steel: Recharge

06.01.2016

Age of Steel: Recharge je 2D stratégia z bočného pohľadu, ktorá prenáša hráča do fiktívnej blízkej budúcnosti, kde svet pohltila veľká kríza. Nastalo rozdelenie na Opozíciu, ktorá chce vytvoriť úplne novú spoločnosť a Alianciu, snažiacu sa ochrániť súčasnú civilizáciu a jej doposiaľ nadobudnuté vedomosti. Hráč stojí na strane Aliancie a jeho úlohou je postarať sa o obranu strategických miest na rôznych miestach planéty.
V každom zo 14 levelov je nutné prežiť útoky stále silnejúcich vĺn nepriateľov, častokrát zavŕšené útokom bossa. Proti opozičným jednotkám je k dispozícii celý arzenál ozbrojených budov, bojových strojov a vždy aj jedna unikátna, špeciálna jednotka. Hlavná budova, ktorú je nutné ochraňovať za každú cenu, generuje Zdroje, energiu potrebnú na stavbu, výrobu jednotiek alebo kúpu vylepšení. Hra obsahuje okrem príbehovej kampane aj survival mód.

Kdyby to aspoň pořád nepadalo... Jsem v půlce kampaně a hra mi spadla už asi 8x. To znamená opakování mise od začátku. Not fun!