Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Afterfall: Reconquest - Episode I

Afterfall: Pearl of the Wasteland

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > stealth akce
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.02.2015 PC
Vývojáři:
Epizodicky pojaté Afterfall: Reconquest mělo během devíti částí sledovat osudy trojice charakterů po nukleárním holokaustu 3. světové války. Sirotek "Reaper" Corvin vyrostl ve zdatného průzkumníka, ochotného pro přežití své domovské osady vyrabovat kdejaký pelech mutantů. Hope Iriv je technicky nadanou vědkyní z vládnoucího klanu Irivdali. Poté, co její otec onemocněl záhadným mutagenem, vydala se hledat bájné Perly pustiny, aby ho mohla vyléčit. Tamtéž se odebral i její bratr Rottgar, aniž by však otci, jehož považuje za zbabělce, zamýšlel jakkoliv pomáhat. Ani tento drsoň s výcvikem z Etoh Corps se v postapo světě určitě neztratí. Na vzduch už však po dekádách, strávených v podzemních útočištích, chtějí všichni. Tamní zásoby se totiž povážlivě tenčí a "reconquista" ztracených teritorií na povrchu proto nevyhnutelně začíná.

Z plánovaných epizod se dostalo pouze na první věnovanou po zdrojích a také vrazích svých rodičů pátrajícímu Reaperovi, začínající 63 let po událostech Afterfall: InSanity (2011). Klaustrofobní koridory tu vystřídal polootevřený svět. Interakce s postavami probíhají přes dialogové boxy bez dabingu, skrze něž dostáváte úkoly, posouvající děj dál. Mapa je na řadě míst pospojována podzemními pasážemi a téměř všude číhá nějaké nebezpečí, buďto v podobě na boj z blízka specializovaných mutantů, či střelné zbraně třímajících lidí z nepřátelských frakcí. Stealth s možností postupného odlákání protivníků někdy může být jediným vhodným řešením. Vedle postupně nalézaných zbraní je Reaper vybaven příruční brokovnicí s velkým rozptylem, holografickým štítem a life drain zařízením, které zabité mutanty nakrátko oživí, aby bojovali na vaší straně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.