hamster: to mas sice pravdu, ale v zivote nebudes mit moznost "ovladat" tvoje oblibene muzstvo. ja treba sportuju vic nez dost a i tak si doma rad par matchu ve fife zahraju (a to skoro kazdy den).
Kovi: Protože sportovní hry simulují legální a běžně přístupnou činnost, které si leckdy mohou dovolit zůčastnit se i děti, pokud se jim po škole zlíbí. Sport se neprovádí na klávesnici.
Jimák: Tady nejde o smetí, ale o tu databázi především, toto není projekt mé nejoblíbenější hry.
Tak já nemám nic proti freware hrám. Naopak si myslím, že jsou určité, které přesahují kvalitou a napady i komerční tituly (samozřejmě pokaď neberete grafiku jako hlavní věc). Ale dávat sem každé smetí co se vyskytne na internetu? To je zcela jiná otázka.
Přesně tak, musíme mít různé hry, abysme pak nedávali jen vysoká hodnocení kvalitním hrám. Je tedy dobré mít trochu takového bahna.

P.S - Sportovní hry nesnáším, ale pochybuju že někdy skončí. Fanoušků je příliš mnoho.
Jimák: I takové hry mají své nedílné místo na poli her, potažmo této databáze ;-)
Jimák: Jako hrdý člen zdejšího sebemrskačského freeware klubu si myslím, má.
Bodkin: tohle asi nebavi vubec nikoho, ale fify tech "par" priznivcu maji :)
Má cenu takovéto "hry" vůbec přidávat do databáze? Mě to příjde skoro jako, že si někdo chce jen nahonit body ...