Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Acid Moon

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > stealth akce
RPG > nezařazeno
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2001 PC
Vývojáři:
Motelsoft
Oficiální stránky:
http://www.motelsoft.de/motelsoftf.html
Na planetě Acid Moon ve vzdálené galaxii se události dávají do pohybu. Společnost Argusa zneužívá zdroje planety a stejně tak i pracovníky ve vlastní prospěch. Rostoucí nespokojenost má s postupujícím časem za následek spojení části z nich s hnutím odporu a tak vzniká skupina rebelů, kteří jsou známí jako Red Space. Neklid dosahuje vrcholu a zdá se, že někdo úmyslně podněcuje k obecné bouři. Pro místní vládu také pracuje agentka Angel, která dostává rozkaz vydat se do akce. Jejím úkolem je proniknout mezi rebely a zjistit utajené skutečnosti o Arguse.

Acid Moon je akční hra z pohledu vlastních očí s RPG a adventurními prvky, v níž vklouznete do úlohy agentky Angel. Za pomocí různých zbraní a vlastních schopností pak proniknete nejen mezi rebelující skupinu, ale i do zákulisí Argusy, kde nenaleznete jen odpovědi na řadu palčivých otázek, ale také narazíte i na některá pečlivě střežená tajemství.

Od roku 2010 je hra na stránkách vývojářů zdarma ke stažení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.