Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aces of the Pacific: Expansion Disk - WWII: 1946

Aces of the Pacific: World War II: 1946

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1992 PC
Vývojáři:
Dynamix
2. světová válka v Evropě skončila již v roce 1945. Američané zvažují použití atomové bomby a její svržení nad japonskými ostrovy, nakonec však vyhraje strach z globálních následků účinků nové zbraně a v Pacifiku zuří i nadále líté boje. Američané plánují operaci Coronet a nejlepší američtí stíhači s novými typy letadel útočí na Japonsko. Jeho definitivní porážka se blíží...

Datadisk k základní hře Aces of the Pacific přidává kampaň, která spekuluje s úvahou, že válka v Pacifiku nebyla ukončena svržením atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki a pohrává si s myšlenkou masivních leteckých bitev, které nakonec válku definitivně ukončují. Hráč jako americký pilot osedlá i skutečné prototypy letadel, které byly vyvíjeny před koncem války, ale v boji skutečně nebyly nikdy použity. Stejně tak je možné usednout do kokpitu japonských Mitsubishi Ki-83 nebo Kyushu Shinden J7W, vše s četnými realistickými efekty, střídáním počasí a reálným chováním letadel.


Poslední diskuzní příspěvek

dalsi letadla a pozmenena vyzbroj jednotek do kampane https://www.alternatewars.com/Games/Aces/Aces.htm

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.