Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aarklash: Legacy

12.09.2013
63
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Aarklash, fantaskní svět zmítající se ve válce Světla, Osudu a Temnoty. Uprostřed svárů se nachází čtveřice žoldáků, kteří byli zrazeni během své mise a falešně obviněni z činů proti Lvům z Alahanu. Musí uprchnout z dosahu popravčích, najít spojence a zjistit, proč se dlouhověká pouta cechu rozpadla.

Aarklash: Legacy je fantasy taktické RPG založené na miniaturách Confrontation a po stejnojmenné Confrontation druhá hra z tohoto světa od Cyanide Studio. Prozkoumáváte z ptačího pohledu viděné mapy s volnou rotací. Hlavní náplň tvoří taktické souboje v reálném čase s možností kdykoliv zapauzovat a rozdat příkazy. Nečekejte žádné volby v dialozích ani plnění vedlejších úkolů, pouze lineární cestu ze souboje do souboje. Pod taktovku dostanete postupně 8 hrdinů, přičemž můžete současně používat pouze 4. Každá postava má nejen unikátní charakter, ale i jedinečné bojové schopnosti, které může vylepšovat a podle potřeby přerozdělovat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.