Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Wise Use of Time

03.09.2015
04.09.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Američtí Choice of Games, tvořivší výhradně textové adventury, své další dítko opět vydali ve vší tichosti. Tentokrát se jim do zaměřovače připletla tématika "hrátek s časem".

Stále okolo sebe slyšíme, že máme nedostatek času, že čas je náš nepřítel a tak podobně. Dejme tomu, že dostanete možnost ovlivňovat tok této fyzikální veličiny. Čeho byste byli schopni? Propagovali byste zlo, nebo dobro? Toto dilema právě řeší hlavní postava A Wise Use of Time, jíž tato náhle nabytá nadpřirozená schopnost přeroste přes hlavu.

Základ příběhu položil novelista Jim Dattilo a poznávacím znamením vyprávění je znovu téměř k dokonalosti dovedený minimalismus a sáhodlouhý scénář o cca 260 000 slovech. Hráč určí, kým bude a kde najde počátek své cesty. Svět AWUoTu je živoucím ekosystémem, hráč jej tedy formuje na základě rozhodnutí a způsobu, jakým se chová k okolí. Řešení situací se bude nabízet několik a v některých momentech bude skutečně třeba pečlivě zvážit každý detail a každou větu. Následky vašich voleb vás budou pronásledovat po celou dobu hraní a též negativně/pozitivně ovlivní statistiky i morální zásady hlavního hrdiny.

Všechny nadpřirozené síly mají často společný jmenovatel - tato moc dokáže vlastníka pohltit, ovládnout, změnit mu charakter a v mnohých případech zničit jeho život či vztahy, a nezřídka kdy přivést na pokraj šílenství. Bude to i případ našeho/ší hrdiny/ky? Pojďme to zjistit...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.