Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Wise Use of Time

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > textová adventura *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.09.2015 Android
04.09.2015 PCiOS
Vývojáři:
Choice of Games
Oficiální stránky:
https://www.choiceofgames.com/category/our-games/
Američtí Choice of Games, tvořivší výhradně textové adventury, své další dítko opět vydali ve vší tichosti. Tentokrát se jim do zaměřovače připletla tématika "hrátek s časem".

Stále okolo sebe slyšíme, že máme nedostatek času, že čas je náš nepřítel a tak podobně. Dejme tomu, že dostanete možnost ovlivňovat tok této fyzikální veličiny. Čeho byste byli schopni? Propagovali byste zlo, nebo dobro? Toto dilema právě řeší hlavní postava A Wise Use of Time, jíž tato náhle nabytá nadpřirozená schopnost přeroste přes hlavu.

Základ příběhu položil novelista Jim Dattilo a poznávacím znamením vyprávění je znovu téměř k dokonalosti dovedený minimalismus a sáhodlouhý scénář o cca 260 000 slovech. Hráč určí, kým bude a kde najde počátek své cesty. Svět AWUoTu je živoucím ekosystémem, hráč jej tedy formuje na základě rozhodnutí a způsobu, jakým se chová k okolí. Řešení situací se bude nabízet několik a v některých momentech bude skutečně třeba pečlivě zvážit každý detail a každou větu. Následky vašich voleb vás budou pronásledovat po celou dobu hraní a též negativně/pozitivně ovlivní statistiky i morální zásady hlavního hrdiny.

Všechny nadpřirozené síly mají často společný jmenovatel - tato moc dokáže vlastníka pohltit, ovládnout, změnit mu charakter a v mnohých případech zničit jeho život či vztahy, a nezřídka kdy přivést na pokraj šílenství. Bude to i případ našeho/ší hrdiny/ky? Pojďme to zjistit...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.