Tady jsem to vícerozvedl Kdyžtak omluvte nějaký chyby s čárkami a tak, korektura bude. Ale myslím že to čitelný je :D
Tak a je to! Hra je docela zklamání, je sice krásná, má nádhernou hudbu a i řadu opravdu fajn a chytrých nápadů. Jenže často natahovaný gameplay ubližuje více narativnímu pojetí a to tím že tu furt běháte tam, zpátky, tam zpátky a tak dokola, kvůli každý prkotině. Například: Seženete něco potřebného pro odemknutí trezoru, jenže i po získání to nejde a musíte vzít jinou věc, pak po získání věci která byla zamknutá jí musíte donést chlápkovi, který ale jí přijme jen když uděláte tohle a tohle. Bohužel tahle náplň jede fakt furt dokola a snad jsem ještě nezažil takhle ÚPORNÉ pojetí klasického adventuření a to point and clicky miluji.

Do toho je příběh totální ubrečené klišé kdy vám musí furt říkat že kouřit se nemá že vhazovat minci na provázku do automatu NENÍ DOBRÉ! Fakt twl nepotřebuji tohle k životu vědět. Dále taky logicky nesmí chybět že každý násilník je v duši týraný, že šikanovaný člověk má peklo doma a bla bla. V pohodě, mám rád hry či filmy kde se tohle řeší, ale ne tou co nejvíce fádní a stokrát omílanou cestou. Je to fajn, bavil jsem se, fakt že jo, ale poslední dvě kapitoly jsou čirý zlo a naprostý utrpení.
@Fritol (24.01.2023 10:18): Jsi náročný, Okami ani Vagrant nemá tu kvalitu... :(

Jinak A Space For The Unbound se mi na první pohled nelíbí, ale zase to je indonéská exotika, tak by to možná stálo za vyzkoušení.
Příjemná indie citovka, škoda jen že tahle hra naprosto ždímá adventurní kurýrství až na dřeň, jinak je to docela hodně příjemná věc. Fritol by si utrhl čůro radostí, protože to má silnou ženskou postavu a kočky.
Nějak nerozumím tomu přepočtu cen. Na konzolích to stojí všude 20 eur, ale u nás na Switchi za 500, na plechu za 530 a na Xbox rovnou 570. Na Epicu 378Kč, Steam 420Kč...

Jinak asi dobrý zdá se, ale s tím Epicem mě nasrali, tak počkám až dropne cena na jiných obchodech.