Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Purr Tale

24.02.2014
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jste-li obdivovatelé psů, tak tento počin vynechejte. Na své si zde přijde hlavně druhý tábor, tedy milovníci koček.

A Purr Tale staví do hlavní role zvířecího představitele, bílou kočku, nadevše milující svého majitele a naopak. Jednoho dne vycítíme, že něco nehraje. Toaletu, jindy čistou a uklizenou, nacházíme v dezolátním stavu. K tomu nás navíc obtěžuje nechutný zápach linoucí se z pytlů na odpadky, které nebyly vyneseny již několik dnů. Misky nějaký ten pátek zejí prázdnotou a my se bezúčelně, zoufalí a hladoví potulujeme místnostmi pátrajíc po příčině pánovy nepřítomnosti. Některé pokoje jsou nedostupné, mezi nimi i ložnice. Tu si dnes stanovíme jako další možné páníčkovo působiště. Na přístupovou cestu však musíme přijít sami.

Tvora hráč ovládá šipkami/myší a také tlačítkem pro skok, pro zdolávání vyvýšeného nábytku či překážek obecně.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Každý rok si trochu ulehčuji Herní výzvu nějakou krátkou indie hrou která nezabere moc času ale není to zároveň žádná "bejkárna". Při hledání hry od vývojáře z Jižní Ameriky mě tak naštěstí hned u A jako Argentina padl do oka Purr Tale jelikož už podle názvu sliboval nějakou tu legraci s mým nejoblíbenějším zvířetem. A zklamaný jsem v tomto ohledu nebyl protože prohlédnout si svět z kočičího pohledu se opravdu jen tak nepodaří. Graficky navíc vše vypadá velice dobře a tak byl pocit z hraní ještě lepší. Nelíbil se mi jen příběh. Nechápejte to špatně, styl "vyprávění" je originální a zápletka, jestli se to tak dá nazvat, má mnohem hlubší smysl něž by se u videohry čekalo ale je děsně smutný. A do toho ta hudba... Asi se z depky po dohrání budu muset dostat pomazlením se s nějakou skutečnou Felis silvestris f. catus. Ještě že jich rodiče mají doma pět ;)
+12