@Ross (17.01.2020 06:03): Zkoušel jsem verzi pro android a možná koncept zněl zajímavě, provedení mi však už přišlo dosti nezábavné. V podstatě je to taková hra na slepou bábu - orientuju se jen podle toho, jak mě dcerka hlavního hrdiny naviguje - dopředu, doleva, doprava, stát... a souboje jsou pak o sekání ve směru zvuku protivníka ve správný čas. Což je občas i při stereo mixu ve sluchátkách spíše dílem náhody... Nevýhoda je, že tady člověk nemá ruce, kterými by si mohl ošahat okolí (takže že jsem konečně schovaný ve křoví se dozvím jen podle oznámení dcerky a šustění křoví, které jsem ale měl trochu problém odlišit od šuštění trávy), ani se nemůže orientovat podle závanu vzduchu jako u skutečné slepé báby... Vydržel jsem 4 levely/kapitoly, tady je docela obsáhlá recenze, která docela dobře podchycuje moje dojmy https://thegamehoard.com/2021/03/16/a-blind-legend-pc/