Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7 Wonders: Ancient Alien Makeover

24.10.2012
69
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V pořadí pátá část série 7 Wonder pod hlavičkou MumboJumbo přichází znovu se stavěním dalších úžasných monumentů z celého světa na principech a základech svých předchůdců, kdy se spojují kameny stejných barev do trojic a tím se vymlátí herní plocha. Jako stavební materiál jsou zde kameny, cihly, voda a nově cizí energie alien energy.

Tentokrát vývojáři přicházejí s novým prvkem, který spočívá v sekundární hře, kde si stavíte vlastní vesnici. Jednotlivé minihry jsou odměňovány různými budovami a dekoracemi, jejichž kompletací si dotváříte svoji vesnici. Po postavení všech sedmi monumentů se jako bonus otevírá osmý div, tentokrát je to údolí Nazca. Hra obsahuje celkem 56 úrovní, je možno nastavit 4 stupně obtížnosti, včetně obtížnosti Zen, která nemá časovač.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Takto má vyzerať lákavá a veľmi zábavná casual hra. Úspešná cesta nevedie smerom, kde sa niektorí tvorcovia uchýlia k vytvoreniu jednoduchého konceptu, podľa ktorého potom prebieha celá hra a po pár minútach vám to už začne liezť hore krkom. Ten správny smer však načrtli autori 7 Wonders: Ancient Alien Makeover. Minulé diely som žiaľ nehral, takže neporovnávam tento diel v rámci série, ale ako novopribudnutý nadšenec. Tá hra je zábavná, a to je hlavné. Skrýva v sebe čisto arkádové puzzle v podobe "match 3" hier. To všetko je naviac okorenené nádherným rozmanitým vizuálom a všetko uzatvára postupná tvorba vlastného mesta, aby to u vás ucelilo ten želaný zážitok, že celé to snaženie nie je samoúčelné ako vo väčšine casual hier, ale že sa simultánne premieta do podobizne vašej mimozemskej osady.

Pro: - podmanivý vizuál; viac možností zábavy v jednom produkte

Proti: - na žiadne som neprišiel

+6