@Pluto (21.02.2023 16:24): Tehdy probíhala migrace všeho obsahu DH na většinu stávajících platforem. Projel jsem tehdy asi 2000 her, takže v tomhle ohledu nemám k tomuto druhu editace žádný vztah :D
"7a7 pro Amigu se vyvijelo temer paralelne s PC verzi ale v podstate nezavisle, bohuzel ten vyvojar nemel dostatek zkusennosti, vim ze s nami neco konzultoval jak udelat. Po uspechu PC her ztratil Vochozka o Amigu zajem, takze proto nevysli ani Lepani, ani 7a7 ani nekolik dalsich her a nebylo dokonceno RPG Hrobka pana draku, coz je mimochodem hra pro kterou kreslil grafiku Vavra. "

Kdyby si to chtel nekdo pro zajimavost zahrat tak tady uz je to predpripravene.
@Pluto (21.02.2023 14:51): No vidíš :) Já to tehdy dělal hlavně podle Mobygames a tam je normálně Amiga verze (nic o nedokončenosti). Trochu jsem teď googloval a vypadá to, že máš pravdu. Myslíš, že bys mohl profil editovat, Amiga verzi vyhodit a ideálně jí pak zmínit v zajímavostech třeba?
@rikuhahl: Je otázkou, zda uvádět i Amiga verzi. Ta totiž nebyla nikdy dokončena a existuje jen nějaká betaverze, která nejde dohrát. Případně tam dát aspoň stejné datum jako u PC verze, protože když je tam daný jenom rok, tak to v celkovém přehledu označuje tuto hru jako prvotinu Pterodonu, což je špatně, protože vyšla až po TOO.
Sakra, první hra na databázi, ke které nedovedu napsat komentář... Vždy, když ho sepíšu, je vlastně úplně stejný jako komentář uživatele ugraugra...
Akorát "trapný humor" je moc ostré. Spíše bych řekl "slabší dialogy a až na pár hlášek celkem nic moc..."