Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7 Billion Humans

23.08.2018
25.10.2018
06.12.2018
82
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

7 Billion Humans je volným pokračováním hry Human Resource Machine. Opět se jedná o logickou hru zobrazující základní techniky programování. Zatímco Human Resource Machine se soustředila na programování v jazyku připomínající assembler a vše se řešilo sekvenčně (za pomoci jediného pracovníka/úředníka), v aktuální hře máte k dispozici zcela nový jazyk, kterým ovládáte paralelně velké množství úředníků.

Hra obsahuje přes 60 úrovní. Pro pokročilé hráče a programátory je zde opět množství dodatečných optimalizačních výzev, které dostatečně zavaří i zkušeným mozkům. Samotná základní hra by však měla být přístupná i běžným hráčům bez zkušeností programování (za předpokladu, že mají zájem naučit se a pochopit základy).

Hra je opět ztvárněna grafikou charakteristickou pro Tomorrow Corporation (a předtím 2D Boy). Vše je podkresleno jednoduchým vtipným příběhem o strojích, které sebrali lidem veškerou práci, a nyní ji uměle vytvářejí, aby uspokojili lidskou touhu pracovat (jak bývá ve hrách tohoto studia zvykem, v příběhu je zajímavý podtón umožňující zamyšlení). Hra je prokládána sérií humorných (či svérázných) gagů a skečů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.