Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

4D Miner

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

 Explore an infinite, procedurally-generated, 4-dimensional world!

4D Miner
je nezávislá hra s procedurálně generovaným otevřeným světem a zdánlivě jednoduchou krychlovitou grafikou. Jedná se ve své podstatě o napodobeninu hry Minecraft, ale posunutou do čtvrtého rozměru. Vaše postava může svobodně chodit po světě a interagovat s ním, např. rozbíjet kostky a tvořit z nich předměty. Po čase však narazí na zdeformované kostky, geometrické obrazce nedávající smysl a na patvary létající ve vzduchu, které se ji snaží zabít. Jedná se o následky vašeho posunutí ve čtvrté dimenzi mimo tradiční realitu. Situace ale není beznadějná. Máte totiž po ruce zařízení, kterým se ve čtvrté dimenzi můžete libovolně přesouvat. Hlavním cílem je přežít.

Hra má být jakýmsi experimentálním zobrazením toho, jak by existence ve čtvrté dimenzi mohla z našeho třídimenzionálního pohledu vypadat. Mimo řadu biomů, tvorů, bloků a kreativní herní mechaniky může hráč využít i kooperativní multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.