Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1BeatHeart

28.08.2017
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

1BeatHeart, spin-off k 1bitHeartu, přenáší děj o devět let dopředu. Na scéně se nám znovu promenádují staří známí - bázlivý nomád Yoshi Nanase (Nanashi) s výrazem zatoulaného štěňátka a o poznání extrovertnější Misane Mikoto.

Ještě nedávno byl Nanashi introvert jak poleno, který se sociálním interakcím zásadně vyhýbal. Když si ho ve 1bitHeartu Misane vzala do parády, začal se postupně měnit a osmělovat se. Díky ní se naučil utlumit svého vnitřního autocenzora a opustil zajetý program stereotypu a solitérství. I přes všechna společenská faux-pas a karamboly se mu podařilo kolem sebe vybudovat pevný okruh přátel.

Žánrový hybrid 1BeatHeart staví na stejných základech jako jeho předchůdce. Naše dvojice protagonistů povýšila na členy detektivní hlídky, už se vymanili z označení amatérů a vořezávátek. Nanashi konečně našel své životní poslání, hodlá proto ze sebe vytřískat maximum. Opět se snažíme pomoci každému, kdo se dostane do svízelné situace. Sledujeme drobné rozpory a nesrovnalosti ve sděleních osob. Zajišťujeme co nejvíce důkazů, a tyto předměty doličné poté konfrontujeme s výpovědmi. Též tradičně navazujeme přátelství se zajímavou sortou lidí z různých sociálních vrstev, s odlišným věkem i charakterem a vlastním příběhem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.