Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

15 Minutes

14.05.2011
72
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

15 Minutes je vítěznou adventurou Monthly AGS competition za měsíc duben. Tématem byl čas, a tak si tvůrce hry vybral jako téma známý seriál 24 hodin. Jako speciální agent Jake Brewer musíte v časovém limitu čtvrt hodiny zneškodnit bombu, která byla nastražena teroristy pod nedalekou kavárnou. Vše běží v reálném čase, a tak je nutno jednat rychle a přesně. Mimo to zaujme podařené grafické zpracování v AGS enginu v netradičním (na adventuru) rozlišení 1024x768.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Překvapivě hodně dobře vizuálně provedená svébytná adventura inspirovaná seriálem 24 hodin, který se tu spíš zredukoval na nějaký studentský kraťas.

Klasické adventuření je doplněno o zajímavé zpestření formou dvou miniher (pokud se dá nazvat minihrou odšroubování šroubků) a trochu nedotaženou parodizaci slavné předlohy.

Co napsat víc? O téhle hře se stohy papíru opravdu naplnit nedají a tak to uzavřu jen prostým doporučením pro všechny, kteří nepovažují adventury za odpad. Prostě si to zahrajte, sakra!

Pro: Stylizace 24 hodin, pěkná grafika, svižná hratelnost

Proti: Moc jednoduché, no a délka hry, že jo...

+5