Shootout Inc., což v sobě kombinuje Hotline Miami a Superhot, by nemuselo být špatné, ale záleží na tom, jestli to expanduje na tom prvotním nápadu nebo jestli to i ve finální verzi bude jen taková jednoduchá hříčka. Napodobit Hotline Miami není nic jednoduchého, ani původním tvůrcům se to dvojkou úplně nepovedlo, no :)
@Jack_Dark (10.09.2016 13:16): Tak Western byl opomíjený vždycky, to není nic nového, přesto čas od času něco zajímavého vyjde... (navíc v indie sféře teď sem tam potkávám více Westernových her než kdy jindy, jak jsou na tom s kvalitou však netuším).

Avšak šance, že vyjde zrovna Westernové HM a nebude se jednat o pokračování 12iBT6 (které by muselo být kompletně překopáno, aby za něco stálo) je asi pramalá, to je pravda:). A uvidíme, třeba budeme překvapeni, právě že tyhle HM like kousky začaly vznikat teprve nedávno (rok 2015 a tenhle rok má ještě vyjít Midnight Animal- nějaký fanoušky modifikovaný HM 2- bude to i na Steamu, pravděpodobně zdarma), tak třeba se ještě něčeho dočkáme a i kdyby mezi tunou balastu měl být jeden slušný kousek, tak to za to imo stojí.
@Isair (10.09.2016 13:09): Jenže kdo by se taky dneska hnal do westernu že.

Úspěch slaví Red Dead Redemption, přesto je toto téma z nějakého důvodu dost opomíjené.

Ale jo, pokud někdo udělá kvalitní hru vycházející z konceptu HM tak si ji rád zahraji. Jen tomu nevěřím, že by se do toho někdo ještě pouštěl.
@Jack_Dark (10.09.2016 13:05): Ono se samozřejmě nemusí jednat o kopii 1:1, že (koneckonců slovo kopie jsi sem přitáhl ty, já mluvil původně o inspiraci:)). Však stačí vzít ten základ (svižná hratelnost, instant kill hráče i nepřátel- což je imo skvělý a nepříliš využívaný koncept) a implementovat do hry nějaké vlastní mechanismy a styl (což právě 12iBT6 neudělal, resp. udělal jen napůl)... nemyslím si, že by bylo až tak strašně těžké udělat slušnou Westernovou akci inspirovanou Hotline Miami... naopak, když o tom tak mluvím, jako bych jí viděl:).... nakonec i to 12iBT6 by nebyl až takový průser, tam stačilo poměrně málo a mohlo to být mnohem lepší, koneckonců o 1:1 kopii HM nikdo nestojí, ten je opravdu svým způsobem jedinečný.
@Isair (10.09.2016 12:58): Jenže ono udělat kvalitní kopii bude asi problém. Což se ukázalo právě na 12 is Better Than 6. Nestačí vzít koncept a je vyhráno.

HM má unikátní systém masek který ovlivní hratelnost, vynikající soundtrack a grafické provedení které odpovídá náladě hry. Navíc si dokáže vytvořit tolik unikátních situací díky i náhodě kdy dobře vržená zbraň někoho sundá, srazíš někoho dveřmi atd... Je to zkrátka unikátní věc.

Tu těžko někdo přivede k životu znovu v nějaké kopii.
@Jack_Dark (10.09.2016 12:55): Tak samozřejmě bych byl rád za kvalitní "kopii":)... zrovna tenhle kousek měl imo slušný potenciál, jen tomu věnovat trochu více péče...

On Hotline Miami se totiž po čase taky ohraje a třetí díl v plánu není.
Je jen škoda, že podobných her inspirovaných Hotline Miami je tak málo (snad už jen Bloodbath Kavkaz, což vypadá jako nehorázná sračka:)), čímž si 12 is Better Than 6 vážím, i přes jeho nedostatky, o to více. Navíc k Westernu tenhle herní koncept imo sedí jako prdel na hrnec.

Jinač je to stále ještě za těch 2,79€, za kterých jsem to kupoval, kdyby měl někdo zájem...
Tak zase ja :D na Steame za 3,39€. Kto má rád Hotline Miami príde si na svoje!
Chcel som hrať cez víkend pôvodne DLC k Witcherovi 3 Hearts Of Stone, ale spustil som 12 is Better Than 6 a nevedel som sa od toho odtrhnúť, kým som všetkých neposlal do večných lovíšť :)
Hotline Mexico :)

Grafický štýl vypadá dobre, gameplay je chytľavý a síce to nie je tak úplne prepracované ako Hotline Miami, ako jeho nasledovník to vôbec nie je zlé a bavil som sa 6 hodín veľmi dobre. Prostredie divokého západu, winchestrovka, dynamit a poriadny masaker! :)