Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Interactive Binary Illusions

Rok vzniku:
1993
Rok zániku:
1996 (po 3 letech)
Země původu:
Austrálie
Interactive Binary Illusions byla značka, pod kterou od roku 1993 vyvíjela hry dvojice John Passfield a Steve Stamatiadis. Jejich prvním společným počinem byla práce na hře Alien Carnage, která byla pokračováním Passfieldovy hry Halloween Harry pro počítače MicroBee z roku 1985. O dva roky později vydali známou adventuru Flight of the Amazon Queen.

Třetím titulem na kterém dvojice společně pracovala byla hra s názvem Stereo Jack, na základě postavy z jejich vlastního komiksu z roku 1992. Dvojice měla smlouvu s vydavatelstvím Renegade Software, to ovšem v roce 1995 koupil Warner Interactive a vydavatelství se soustředilo na vydání her ze série Sensible Soccer, přičemž na dokončení hry Stereo Jack už nezbyly peníze a hra nikdy nevyšla. To zároveň znamenalo konec Interactive Binary Illusions, neboť dovjice Passfield a Stamatiadis založila v roce 1996 novou společnost Gee Whiz! Entertainment a další hry vyvíjeli již pod touto značkou.

Nejlépe hodnocené hry