Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Neverwinter Nights 2

  • PC 70
Tvl, to sou perly. Dvojku jsem ještě nehrál, a už se bavím natolik, že si troufnu otisknout i komentář. Myslím, že jím krásně shrnu pocity ze hry vás všech a ještě za to dostanu nějaký body!

Tuna primitivních bitek. Pečlivě vymyšlený charakter. Už dlouho jsem neviděl takový dobře promyšlený poměr, kdy rozhovorů není příliš, ale mají vrcholovou kvalitu (2 in 1). Vtipné ironické shrnutí vaší situace. Kouzlo začínajícího hrdiny. Vybavujete hrdiny slušnou a stylovou výbavou. Rád jsem svému rekovi kupoval každý nový meč či brnění a rád jsem viděl, že se projevuje na jeho vzhledu. Oproti BG2 byla radost z nové výbavy tedy ještě zvýšena. Ohromný kopec zábavy. Abyste se dostali k zlatému jádru (nejlepší komentář). V jedničce jsem měl občas pocit, že čtu něco ze své vlastní fantasy tvorby, když mi bylo osm. Vrchol skvělosti považuji Soud ve druhé kapitole, takhle upoutanej jsem dlouho nebyl. Příjemně tuhý. Neodsuzovat podle zjevu. Vzhledově fakt vypadá hnusně. Ponořit se do jeho nitra. Vím, zní to nechutně sladce, ale já to tak udělal, a jsem spokojený. Asi nejvyšším vyvrcholením je pak spoiler uprostřed hry. Propracovanost charakterů společníků. Občas se připletou do rozhovoru a kupodivu hážou argumenty, každý je docela odlišný a hádky mezi něma jsou někdy vtipné… (LOL). Ovlivňovat jejich vliv k hráči. Nulově epické. Interiéry jsou stereotypní, nulově epické. Ovšem oproti prvnímu dílu mnohem plnější (co si pod tím má člověk představit). Čtverec, kde je hráč z mapy přesunut na bod A a musí se probojovat k bodu B (a ten retard za todle dostal 18 bodu a žádný minus). Když se pak ve 2 ze 3 aktů motáte na téměř stejném místě. Jde jen o natočení kamery. (Interface) je neskutečně stupidní a necitlivý.

PS Kritický hráč najde chyby podstatně dříve, než jej hra dokáže řádné pohltit (y).
-6 +3 −9