Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

The Witcher

  • PC 95
V roce 2007 vyšly tři výborné hry Bioshock 1, Crysis 1 a jako poslední Zaklínač 1 který byl na svou dobu revoluční. Jako první zmíním příběh, který byl ve všech dílech herní série výborný a tady to není výjimka stejně jako ve většině RPG jsou i tady výborné dialogy u kterých je slyšet jeden z nejlepších českých dabingu ve video hře který sice někdy zní směšně, ale tady prostě sedí. Jako další tu jsou postavy, které jsou skvělé jak hlavní tak i zaporné. Jako další tu je soubojový systém, který když jsem hru poprvé z pustil tak mě dost zaskočil, ale na konec jsem mu přišel na kloub, ale jsem rád, že v dalším dílech byl už jiný.
Další klad je hudba která je skvěla jak běhen soubojů tak i během toho když jenom chodíte po lokacích. Ve hře jsou taky skvělé questy jak hlavní tak vedlejší které nají i vliv na svět kolem vás což je skvělá a jako poslední klad je délka hry. A jako zápor je asi trošku slabší grafika na to když si představíte, že ve stejném roce vyšlo Crysis a Bioshock. A na závěr Zaklínač je pro mě jedna z nejlepší her ne světe ale oproti trojce to je slabý kafe ale i tak je to výborných 95%.

Pro: Příběh, questy jak hlavní tak i vedlejší, hlavní a zaporný postavy, dialogy, český dabing, druhy nepřátel, soubojový systém, hudební doprovod.

Proti: Trochu slabší grafika.

+20 +21 −1