Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

The Witcher 2: Assassins of Kings

  • PC 70
No když jsem poprvé dohrál Zaklínač 1 tak jsem dvojku neočekávaně vyhlížel dvojku a když jsem se dozvěděl o vydání dvojky tak jsem skákal dva metry do vzduchu, ale asi po první hodině mě to prostě nějak přestalo bavit a řekneme si proč.
Jako první řeknu klady pěkná grafika, soubojový systém, prostředí, příběh postavy a dabing, a nechci se dal rozepisovat teď řeknu co mě zklamalo jako první nepochopím proč autoři do hry nepřidali sprint během hry kdy jsem probíhal z jedné strany mapy na druhou tak to prostě bylo zdlouhavé jako další nemůžete seskočit z nějakého menšího srázu, to můžete jenom když to máte označený teď si můžete říct ale to nešlo i v prvním ale to byl první díl této série tam mi to nevadilo protože jsem si řekl v dalším díle to bude.
Jako další tu je nemožnost pití elixíru během boje to v první díle šlo ale tady můžete pouze během meditace takže jste v souboji a máte málo životu v jedničce byste se napili a pokračujete dál ale tady s tím musíte počítat před že dostanete na prdel ale i když si ho před nějakým bossem vezmete tak vám třeba vyprchá a další si dát nemůžete a o proti jedničce to je o dost kratší.
Ale i pár další kladu tu je na začátku jsem vám je psal je jich ještě pár navíc třeba rozhovory vylepšování výbavy a postavy no ale to je vše co mě napadá. Neberte to špatně hra je to dobrá ale pro mě to bylo, celkem zklamání dohrál jsem ji a byla, fajn dal jsem jí 70% a hodně lidí ale i kámošů mi to vytýká je to prostě můj názor. Jak jsem řekl je to dobrá hra za 70% myslím, že to bude bavit hodně lidí ale muže to i zklamat ale trojka je jiná liga.

Pro: Příběh, grafika, prostředí, rozhovory, soubojový systém, vylepšování zbraní a postavy.

Proti: Nemůžete sprintovat a díky tomu zdlouhavé běhání po lokacích, nemožnost seskakovat z menších srázů, nemožnost pít elixíry během boje jen při meditaci, krátké.

+9 +14 −5