Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Resident Evil 7: Biohazard

  • PC 90
Tohle byl velký návrat Resident Evilu jako série, aby ukázal, že pořád umí dobrou hororovou atmosféru a povedlo se to na jedničku a minimálně pro mě to je nejlepší hororový díl téhle série.

Jako klady tu máme dobře napsaný příběh, postavy, ale nejvíc vynikají záporaci, což jsou Bakerovi . Měl jsem je rád všechny, ale nejvíc mě bavil Jack, který měl dobrý černý humor a výborné hlášky, ale i ostatní tu byly skvělý, což už jsem napsal. Pak jako klad bych dal prostředí , které je sice jen jedna farma,ale tak dobře udělaná. Sice se budete vracet třeba do sklepa, ale pak vlezete do další části farmy což je zase něco jiného a potřebujete trochu jinou taktiku na člena rodiny, který má tu danou oblast na starosti. Tak například Jack dominuje velkou fyzikou silou, Marguerite na vás posílá všelijaký hmyz a jiné potvory a Lucas vás zase sleduje přes kamery a hrajete smím jeho verzi Saw a potom co tohle všechno projdete tak si s nimi dáte boss fight, který bývá většinou rychlý, ale je to adrenalinová jízda. Ale abych nechválil jen záporné postavy, tak i ty kladné jsou skvěle a například hlavní hrdina Ethen mi přirostl k srdci hned na začátku hry.

Jako další klad jsou hádanky, které sice moc těžké nejsou, ale když pospícháte a nějaký nepřítel vám dýchá zezadu na krk, tak to není zrovna příjemný. Pak tu je i dost velká paleta zbraní od pistolí, brokovnic, plamenometu, granátometu a ke konci i samopalu, takže je toho tu dost, i když se to vrátilo od akční střílečky k hororu, tak výběr je dostačující. A jako poslední velký klad tak to je hudba, která je také výborná a dotváří už tak dost skvělou atmosféru.

Tak a teď zápory a jedním z nich je rozhodně délka hry. Kdyby hra byla delší, tak by to neuškodilo, ale těch 6 hodin je prostě málo, pak tu jsou běžní nepřátele, které potkáváte během hry ty jsou hrozně jednoduší stačí střílet do hlavy a máte je a jako poslední je poslední boss fight. Ale jinak se jedná o skvělou hororovou hru a pro mě společně se čtyřkou nejlepší díl téhle série a a doufám že v tomhle duchy u bude pokračovat 90%

Pro: Příběh, grafika, optimalizace, kladné a záporné postavy, prostředí, velký výběr zbraní, boss fighty, černý humor, atmosféra, hudba, je to zase skvělý horor.

Proti: Délka, běžní nepřátele, poslední boss fight.

+18