Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Grand Theft Auto V

  • PC 95
Když tahle hra vyšla v roce 2013 na konzole tak jsem na pc verzi strašně čekal a ta nakonec vyšla o dva roky později sice jsem si jí koupil asi před měsícem ale to nevadí. Po čtyřce která sice nebyla špatná ale mě nějak nechytla tak tady máme asi tu nejlepší hru od Rockstar Games co kdy udělaly jdeme na to. Co musím zmínit jako první je asi příběh který díky třem hlavní postavám je výborný a k tomu dopomáhají pravě již zmíněné tři postavy, jako první tu je Franklin Clinton mladý ale výborný řidič který žije se svou tetou a chce svou kariéru dotáhnou vysoko a to se mu povede protože se seznámí s bývalí lupičem Michael De Santa který je za vodou má nějaké rodinné problémy a krizi středního věku a jako poslední je tu Trevor Philips který je šílený magor ale je to pilot jeho řešení problému spočívá v tom že jede a všechny zabije během hry když nejste zrovna v misi se mezi nimi můžete libovolně přepínat, já osobně jsem si nejvíce oblíbil Michaela. Jako další je tu vylepšování dovedností jako například když bude hodně jezdit autem zvýší se vám řízení, když budete střílet zvýší se vám střelba a tak dál, jako další musím zmínit grafiku která je skvělá a optimalizaci u které jsem se bal protože po zkušenostech po čtyřce kterou jste si v době vydání nemohly zahrát byla fakt špatná. Jako další tu je velký a do detailu vypracovaný svět ve které to prostě žije například jdete po ulici a najednou vidíte že policie začne nikoho honit nebo třeba sanitku a takových věcí tu je fakt spousta, ale jak Rockstar vyplnil tento velký svět spoustou vedlejších aktivit například si můžete zahrát golf, tenis jít do kina do baru jít se potápět a tak dál je toho spousta a to nezmiňuji vedlejší mise. Tak a teď s hlavním misím které jsou rozmanité můžete si tady dostat do doku ke budete řídit ten velký jeřáb na kontejnery nebo třeba ponorku a tak dal. A jako poslední tu je humor kterého je ve hře dost různé narážky na různé filmy hrozně moc easter eggu no je toho hodně. No co dodat hra mě nezklamala byl jsem nadšen jasně najdou se tu chyby a občas mi tu vadily někdy až dementní vtipy, ale to má asi každá hra a ohledně chyb skoro každý měsíc vycházejí patche který opravují singleplayer a do online přidává nově věci a mise 95%.

Pro: Příběh, postavy, grafika, optimalizace, velký a rozmanitý svět, vedlejší aktivity, různorodost misí, humor, úprava zbraní a aut, online.

Proti: malé drobnosti které nemají vliv na mé hodnocení.

+16 +19 −3