Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Teri / 36 let / Asistentka / Praha (ČR - kraj Praha)

Komentář

Přejít na komentáře

Dreamfall Chapters - Book Two: Rebels

  • PC 95
Tato hra je jen 2.částí zatím nedokončené hry Dreamfall Chapters, kterých je celkem 5. Bylo by třeba doporučit hráčům, kteří tuto hru neznají a mají zálusk na to si její části stáhnout - zahrát si nejprve Longest Journey a Dreamfall: Longest journey, aby byli v obraze.

Jinak já jsem se směle pustila do této druhé části - Book 2 Dreamfall, natěšená na pokračování. Musím uznat, že mě mile překvapilo, že se od hry nemohu odtrhnout a že se mi tato část líbí ještě o kousíček více, než ta 1. Nemalý podíl na tom sice bude mít můj nový rychlý notebook, kde vše probíhalo svižně a bez záseků, avšak rozhodně to nebylo jen tím. I když se děj dále odehrává pouze střídavě v Arcadii (konkrétně Marcurii) a ve Starku, připadalo mi vše tak nějak akčnější a zajímavější. Kian a Zoe jsou zdá se o něco více probranější a realičtější. Vše začíná být více vyhrocené a vy nevíte komu/čemu vlastně tak úplně věřit. Je tu dost zásadních rozhodnutí, které, když zvolíte rádoby dobře, tak se nemusí moc vyplatit a pak tu máme docela šokující následky. Barutti
Jinak se mi v tomto díle líbí to, že město, kde Zoe žije, se začíná ukazovat v pravém světle a že se rozšiřuje o další lokace kanály. Co mě pořád maličko vadí je, že bych ráda maličko zvýšila obtížnost, jelikož hra potom velice rychle ubíhá. To však není zase až tak nevadí, jelikož atmosféra je úžasná. Jsem zvědavá, jak toto dobrodružství bude pokračovat.

Pro: Bezkonkurenční fantasy atmosféra, střet s realitou, dobrodružství, dobrá hratelnost

Proti: Zatím nic zásadního. Možná by to chtělo více lokací.

+8 +9 −1