Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Sonic & Sega All Stars Racing

  • PC 80
Kdy naposledy jsem hrál závodní arkádu ve stylu Revolt se zvířátkovou vizualizací podobnou Wacky Wheels? To už bude velmi dlouho, naposledy právě v době vydání Revoltu. Tento titul se mi dostal do ruky v upravené verzi honosící se přívlastkem Transformed, kde oproti původní verzi jsou menší vylepšení. Hlavní změnou je, že kromě jízdy je vaše auto "transformer" a pokud se setkáte s vodními plochy závodíte v mžiku jako lodě, ve vzduch jako stíhačka atd. Tím se i mění ovládání, takže musíte rychleji reagovat a předvídat.

Samotná hra je výborně vybalancovaná po hratelnostní stránce, kdy mi to často připomínalo starší pecky. K dispozici máte cca 20 závodníků ze světa Segy i mimo něj (např. můžete jet za Team Fortress). Do pěkně zpracovaného herního prostředí občas zasáhnou vnější vlivy, které vás mají zbrzdit a znepříjemnit vaši jízdu. Čekají vás jak klasické závody se soupeři, tak i závody drifting. Na vyšší obtížnost pocítite ztrátu každé vteřiny.

Sonic je na PC portován, tudíž jsou vidět jisté konzolové prvky, i přesto se jedná o slušnou zábavu. Pokud vám dlouho chyběla závodní arkáda, kde si i zastřílíte, pobavíte se prostředím a závoděním - All Stars Racing je jasná volba.

Pro: Arkádové závodění, pěkná grafika, změny během jízdy, spoustu známých hrdinů,

Proti: Obtížnost někdy, nutnost odemykání si závodů

+4