Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

World of Magics and Heroes

  • PC 5
No definitivně to nejvydařenější RPG které jsem hrála. Skyrim se může jít zahrabat :D Snažila jsem se to dohrát ale neměla jsem na to sílu. Stejně si myslím že si zasloužím zaškrtnout si 'dohrál jsem hru' alespoň za snahu, stálo mě to hodně sil. Mimochodem ty povolání jsou velmi nápaditá: Válečník, kouzelník, a (a teď se všichni podržte) záhadný cizinec, óóó! Promiňte, možná jsem moc tvrdá ale ta hra (bylo to kvůli mé vlastní demenci ale stejně mě to naštvalo) mi po... ehm, 'pokazila' rozlišení a já teď nevím jak to spravit. Navíc mám neblahé tušení že mi i zavirovala můj milovaný notebook. Takže asi tak.

Pro: Snaha byla.

Proti: Dialogy dementní, systém boje dementní, bug se zdravím a mohla bych pokračovat :D

+11

SAS: Písečný skalp

  • PC 0
Eh... no kde začít.
Zaprvé opravdu nevím co tady tohle dělá. Tohle se snad ani nedá považovat za hru. Upřímně dohrála jsem to jenom proto abych si mohla vyplnit že jsem to dohrála :D A chvílemi jsem si u toho myslela že umřu nudou a uvažovala jsem nad tím jestli nemám začít sepisovat závěť. Nějak mi unikl smysl střílení nepřátel když se nehýbou, a nemůžou vás zranit. A potom ty záznamy z deníku. Normálně čtení zbožňuju, ale ty strašné hrubky tomu nasadily ''korunu''. Byla jsem neuvěřitelně šťastná když to skončilo. A přísahám jestli někdy potkám toho člověka který tohle stvořil, tak ho chytnu pod krkem, a budu ho škrtit a škrtit.

Pro: Je to krátké :D

Proti: Ale i když je to krátké, zdá se mi jako kdybych to hrála nejmíň sto let. Jinak proti je naprosto všechno :D

+20