Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

A Good Snowman Is Hard To Build

  • PC 70
Velmi ráda stavím sněhuláky a kdo ne? Proto jsem se vrhla na roztomilou logickou plošinovku A Good Showman. Měla jsem jen jeden úkol – stavět sněhuláky a pár z nich mě opravdu potrápilo. Ocitla jsem se v labyrintu a v každé části bylo tak akorát sněhu k postavení a někdy i více sněhuláků. Dokonce měl každý svoje jméno a podobu.

Jelikož musel mít klasické uspořádání – dole největší koule, pak menší a nahoře nejmenší, pravidla byla jasná. Jenže ne vždy to bylo tak jednoduché. Když už jsem si myslela, že jsem dostavěla všechny, dostala jsem se do jakéhosi snového světa, kde jsem vůbec nechápala o co jde. Nakonec mi došlo, že když je to snový svět musí se tam spát a odpočinout si šlo jen na lavičkách. Nebudu prozrazovat více, ale překvapivě to vedlo k dalšímu stavění sněhuláků ;o)

Hra je tak akorát dlouhá, má v sobě příjemný hudební podkres a grafika je odpovídající k podobné hříčce. Takže proč ne? Příjemná jednohubka.

Pro: jednoduché ovládání, snadno pochopitelné

Proti: na konci mohli dát tvůrci k dispozici dotvoření vlastního sněhuláka (čepice, mrkev,...)

+16