Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
mateřské galeje • ČR - kraj Královéhradecký

Komentář

Přejít na komentáře

Wolfenstein: Enemy Territory

  • PC 90
Wolfenstein je srdcová záležitost. Bráchy už nebavilo se koukat, jak si jakožto průměrná dívka dělám 235534 dětí v The Sims, a rozhodli se, že mi ukážou hry, ze kterých tolik nezdegeneruju :-) A můžu říct, že jsem se díky W:ET k Simíkům už nevrátila.

Neříkám, že jde o tu nejpropracovanější střílečku, nicméně krásy multiplayeru veškeré nedostatky bohatě nahrazují. Ať už člověk hraje za nacisty (axis) či spojence (allies), při větším počtu hráčů se tato hra umí zahryzat pod kůži.

Ve hře máte na výběr z pěti povolání : Soldier (těžké zbraně), CvOps (odstřelovač), Engineer (technik), Medik (to je všem jasný, že jo) a FieldOps (nosič munice, který povolává artilery). Každé toto povolání má ve hře svou specifickou funkci v závislosti na mapě. Ať už jde o krádež a převoz zlata, krádež dokumentů, odpálení děla či palivových nádrží nebo převozu vlaku/tramvaje z bodu A do bodu B.

Ano, ze začátku je člověk malinko neohrabaný, protože je zde velké množství map a módů, které nováčka mohou ze začátku mást. Pokud se ovšem prokoušete touhle prvotní zmatečnou částí, je velmi pravděpodobné, že budete Wolfovi věrní i několik let, najdete si spoustu kamarádů a budete se stále stejně dobře bavit. Za mě má hra vysoké hodnocení, protože mě ani po 10 letech zcela neomrzela a ráda se k ní i ke znamým nickům ve hře ráda vracím, nehledě na to, že účast na serverech je i po tolika letech stále poměrně vysoká - a to myslím mluví samo za sebe.

Pro: Multiplayer, rozmanitost map, výběr povolání.

+6