Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
34 let • Krnov (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Call of Duty: Ghosts

  • PC 50
Tak nevím po dohrání COD: Ghost si říkám, jestli tohle myslí v Infinity vážně, tak nevím. Příběh byl ucházející (aspoň myslím, nějak jsem nepodchytil vo co přesně jde ) - takovej klasickej CéÓDéčkovej (světová válka a vy jediný to můžete vyhrát). Délka hry byla standardní na dnešní FPS akce. Otázkou, ale je, proč se vlastně v té sérii, neustále opakuje to samé dokolečka? Jízda tankem - kolikrát to tu bylo ? Bullet time - nuda. Mise pod vodou a ve vesmíru, poprvé mě to bavilo, pak už to byla nuda. Navíc hra nás táhne stále jedním směrem a to rovně, ani doprava, ani doleva, není tu nic co by člověka donutilo vlastně sledovat obrazovku. Ale to už je u Dutých povinnost :D - jen střílet a nad ničím nepřemýšlet, tedy pardon párkrát zmáčknou třeba F nebo což je tedy častěji R. Jediné co se mi líbilo byl čtyřnohý parťák do akce Riley. Toho psiska mi až bylo líto když to v jedné akci koupil, ale naštěstí se nad ním smilovali a nechali ho žít.

No a ten konec, byl tak nečekaný až jsem málem vstal ze židle a řekl jsem si: "Seru na to!". To mi jako chtějí autoři "scénáře" a vývojáři naznačit, že hra by se mohla dočkat pokračování ???? Pane bože, jen to né !!!

Jde prostě vidět, že multoš je hlavním tahákem hry, ale nechápu, že si to ještě někdo kupuje, vždyť je to pořád ta stejná předražená hra s kupou placených DLC a nic se nemění - každý rok vychází nový a nový díl.

Co se týče té převratné grafiky a fyziky co autoři slibovali, tak tím asi bylo myšleno, že se cpt. Price převrací v hrobě ??? Mě se engine nezdál nijak nový oproti MW3. V porovnání s kolegou od DICE jsou Actvision, dle mého názoru hodně pozadu a tím nechci nijak vyzdvihovat počin jež distribuuje EA. Asi by bylo dobré kdyby obě společnosti, tak nějak přestaly chrlit jeden tovar za druhým a počítali s tím, že na multoš natáhnou děti a tím pádem i peněženky rodičů oněch ratolestí a na chvilku se zamyslely. Zkrátka prostě podívali se na příběh, né jako na něco co překáží, ale na něco co hráčovi nabídne zážitek, ještě před tím, než spustí onu hru pro více hráčů. Příběhy obou kolosů herního průmyslu stály v letošních pokračováních za starou belu, ale z Ducha si nepamatuji, téměř nic a to píši tenhle post, hned po jeho dohrání. Za mě ne, nedoporučuji ke koupi a pokud má někdo iluze o COD a očekává třeba návrat k Modern Warfare (podotýkám k jedničce), tak ať se od dítka Bobbyho Koticka drží setsakramentsky dál.

Pro: hafík

Proti: klišé příběh, grafika, vlastně 90% singlu

+21