Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Operation Flashpoint: Cold War Crisis

  • PC 100
Pro mě nejlepší tuzemská hra historie. Dodnes se nikomu nepodařilo napodobit ten pocit, který zažíváte při hraní OF. Pocit strachu je všudypřítomný, protože opravdu stačí jen jedna rána a jdete od znovu. Krutost a nespravedlnost smrti nikdy nebyla blíž. kdo tuto hru dohrál, může se právem považovat za velmi schopného hráče. Kampaň je dlouhá a pestrá, grafická stránka hry opravdu nadčasová. Nejlepší na této hře je AI, konečně umělá inteligence myslí! V tomhle ohledu je hra opravdu geniální. Ovladatelnost bez problémů, snad jen kamiony a osobní vozidla občas trochu zlobí a je nutno být obezřetný, náraz totiž znamená zranění nebo dokonce smrt.

Občas se objeví bug v podobě prostupujících textur, ale to nemůže zkazit moje plné hodnocení. Dodnes mám na této hře nahráno nejvíce hodin. Navíc tato hra je skvělá i pro modařskou komunitu. Vím že je těžké porovnávat hry mezi žánry, ale kdyby se mi někdo zeptal na nejlepší hru historie, odpovím mu, Operace Flashpoint.

Pro: Grafika, rozlehlost hry, realistické zobrazení války, ovladatelnost vozidel, nápaditá kampaň.

Proti: Nic podstatného.

+9