Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Medal of Honor: Allied Assault

  • PC 90
Tak jsem se rozhodl splnit si další restík a zahrát si tuto legendu mezi válečnými FPS. První co mi překvapilo je grafika a především zvukové efekty. Ani dnes mi nekazili dojem ze hry, nedokážu posoudit jak moc byli kvalitní v době vydání, ale mě příjemně překvapily. Při prvních několika misích jsem si rychle vzpomněl, že hry se také dají ukládat. V dnešní době to u FPS už není příliš potřeba. Někdy za to může autosave, ale většinou kvůli lehké obtížnosti. Dojem nesmrtelného Ramba mi v MoH AA rychle přešel. Umírám a umírám často a to na střední obtížnost, ale i tak mi hra baví a jsem schopen strávit u ní mnohem delší dobu, než u současných her. Příjemná výzva!

Musím souhlasit že hlavním a asi jediným negativem je AI. I když kvůli roku vydání se to odpouští mnohem snadněji, než u nových her. Umělá inteligence je tupá při pohybech, ve střelbě už jsou, proti vám stojící nepřátelé, bez slitování a trestají každou vaší chybku.

Celkově se jedná o skvělou hru, která navíc definovala žánr. Za hvězdu jsem považoval sérii Call of Duty, ovšem po tom co jsem dohrál MoH AA je mi jasné, že spousta nápadů byla prostě převzata. Zasloužených 90 %!!

Pro: Grafika, zvuky, originalita, skvělá hratelnost, obtížnost

Proti: Mobilita umělé inteligence.

+23