Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Pavel Kyselka / 20 let / Student / Jeníkov (ČR - kraj Ústecký)

Komentáře

< >

God of War: Ascension

  • PS3 80
Když jsem si hru nedávno koupil, tak jsem od ní nečekal mnoho, nečekal jsem nic lepšího než předešlé dílo, ale ani nic horšího, spíše jsem sázel na návrat do nostalgie. To, co jsem dostal mě poněkud překvapilo, hra mě nejenom vtáhla, tudíž jsem ji dohrál během pár dní, ale také měla to, co God of War vždycky nabízelo.

Příběh byl na druhou stranu docela mediocre, ale nenudil. Jako prequel to ale dle mého názoru obstálo. Sice jsem čekal boss fight s Áreem na konci, ale bohužel se nekonal. Na konci byl také docela zajímavý plot twist.

Co se týče gameplaye, tak toho není moc, co říci, je to stejné jako v ostatních God of War, s menšími změnami, které zas tolik znatelné nejsou. Obohacení o různé elementy zbraní, místo nových zbraní je sice trochu zklamáním, protože bych radši uvítal zajímavé zbraně, než elementy, kterým nechybí nápad, jen to pro mě osobně není tak přitahující.

V čem tento God of War exceluje je grafické zpracování, je to nejhezčí God of War ze všech a oddálené záběry na velké bosse, či rozsáhle oblasti prostě stojí za to. Co se týče těch bossů, tak jsou zábavní a docela lehcí, i na nejtěžší obtížnost jsem s nimi neměl problém. Největší zklamání byl však finální boss, který byl prakticky celý z quick-time eventů.

Hádanek tam bylo požehnaně, někdy jsem se trošku ztrácel a musel jsem požádat o pomoc youtube, nemyslím si, že bych na to byl moc hloupý, tudíž řeknu, že tam někdy pokulhává level design.

Multiplayer jsem bohužel nebo naštestí nehrál ani nezkoušel tudíž ho nemohu hodnotit, ale nedokážu si ho představit ve hře jako je tato.

Pro: bojový systém, +-příběh, grafika, bossům nechybí nápad

Proti: někdy level design, finální bossfight, absence jiných zbraní

+10

The Witcher 3: Wild Hunt

  • PC 100
Skvělá hra, která se skoro ani nedá popsat slovy, protože Vás vtáhne a nepustí, po jejím dohrání však příchází dny plné deprese, protože nevíte, co hrát dál, co by stálo za to po téhle fascinující hře. Ovšemže má hra své nedostatky, a to pouze v hratelnosti, tím mám na mysli chůzi a soubojový systém, který sice není nejlepší, ale po předešlých Zaklínačích je o dost lepší.

Hru jsem dle statistik dohrál rychleji něz běžní uživatelé, a to i přes všechny side questy a otazníky, což mě docela udivuje, stále je to však pořádná porce hodin. Na PC bězí krásně i s relativně špatným setupem. Příběh je to nejlepší, co hra nabízí, tedy pokud opomenu nádherný otevřený svět, kde každý, i sebemenší kousíček stojí za to. Yennefer fan boi.

Pro: příběh, otevřený svět, soundtrack, side questy, postavy mají charakter, maličkosti

Proti: kolísavý soubojový systém, stále se opakující loot v podobě otazníků

+15