Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Halo: Combat Evolved

  • PC 95
Halo je pecka a zakládá na parádně napsaném příběhu. Pravda, že hráč je do hry vržen docela neobeznámen s příběhovým pozadím, ale o to je zajímavější jej objevovat. Samotná hratelnost je fakt parádní, jak jinak, je to Halo ooo jéé, Halo!!!:-)
Ne, popravdě někdo by si mohl myslet, že Halo je jen tupá střílečka, ona taky je, ale pokud se všechno odehrává v takto zběsilém tempu a střídají se pěší mise s těmi, kde dostanete pod ruku nějaké to vozítko či letadýlko, tak se jedná o parádní zábavu. Když si vzpomenu na svoji první návštěvu světa Halo, tak nejvíce unešen jsem byl asi z vozítka Warthog. S nasednutím do této mašiny hra dostala fest pekelné tempo, kdy gradující hudba a za kulometem křičící mariňák, co kosí davy emzáků, tvoří ultimátní macho zážitek, který do té doby nebyl prostě v podobných hrách viděn. A pro ty co si myslí, že příhěh je sci-fi klišé mám takovou otázku na zapřemýšlení..."a co dnes není sci-fi klišé? Mass Effect? ale prosímvás:D".

Pro: mlata, kota, řež, warthog, Master Chief, Cortana, příběh a celé Halo univerzum

Proti: opakující se lokace

+2 +5 −3