Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Fallout 1.5: Resurrection

  • PC 0
Takže konečně jsem dospěl do stádia hraní, kdy jsem si upřímně řekl, že na tu sračku vážně můžu hodit bobek a smazal to s pocitem vítězství z mého disku, uvědomující si, že jsem prošel boží zkouškou a nepodlehl svému egu, a ušetřil kvantum času, které budu raději věnovat originálům, či jiným zahraničním modifikacím.

Co že je Fallout 1.5 ? Mno to si takhle sešli jednou čeští náctiletí Pepící a řekli si, že by si chtěli udělat svého Fallouta! Jelikož jejich náctiletá ega a ambice neměla pevné zdi, rovnou si řekli, že to napasují přímo do děje Fallouta. A tímto začíná náš neuvěřitelný seriál o dishonestaci celého falloutovského universa a neuvěřitelné arogantní drzosti, kterým tento mód opravdu je.
Stále nedokážu pochopit jak někdo mohl být natolik drzý, aby svou neschopnost, neumětelství a ani píď kreativity v pasoval do tak impozantního díla, kterým pro mě Fallout je. Bůž žehnej Brianovi Fargovi a dvakráct více Interplayi a Black Isle!

Avšak pár věcí jsem se díky tomuto výplodu adolescentních myslí naučil, ba dokonce v některých utvrdil. 1) stále poznám modifikované hovno 2) Pálení knih a cenzura, nemusí být v mnoha případech špatná věc.

Takže odpověď na otázku co je to Fallout 1.5, je následovná: " Fallout 1.5 je modifikované hovno, prznící a parazitující na značce Fallout."

Teďka samotné MH(modifikaci hovna). Jestli někdo milujete fallouta, vůbec to nezapínejte, jediné co to opravdu drží, jsou kulisy Fallouta, jinak je to tragédie. Horší dialogy jen tak nikde neuvidíte, větší dementnost a jejich strukturu také ne, neboť je psal nejspíše Geek, který žárovku považuje za slunce. Jinak si něco tak naprosto antisociální a iracionálního nedokážu představit malá vzorcová ukázka:

1)Mluvíte s postavou
2)Postava je na vás hrubá
3)Pošlete jí do prdele
4)Zaútočí na vás celé město

Tohle to je prosím magická mantra a kouzlo všech stupidních dialogů, který začínají pokecem se starostkou.

Tím nekončíme máme tu druhou magickou a stupidní formulku, která se nazývá questy a její mantru:

1) přijdeš do města
2) oranizace A je v boji s Oranizací B +/- někdy C
3) Oragnizace A a chce po tobě bod X
4) Organizace B chce po to bě bod X
5) Udělám to pro A nebo B ?

Toto je prosím naprosto v každém městě, nejlepší je, že dějovou linii nemusíte vůbec sledovat, páč když projdete všechna města ( kromě záhadné černé díry v pravém dolním rohu), stejně na to narazíte a kdykoliv si můžete udělat quest pro skupinu A nebo B, páč je to stejně jako dialogy dělané přes kopírák, bez jediné špetky originality a umu.

Proti: čirý amatérismus, naprosto nezvládnuté, nedospělé

-21 +11 −32