Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Door Kickers: Action Squad

  • PC 85
Velmi povedené gameska z 2D pohledu jako starý dobrý Duke Nuke 1, 2 anebo Dave. Grafika je podobná jmenovaným hrám, ale více detailnější s interaktivnějším prostředím. Hlavní myšlenka je vyčistit teroristy a osvobodit rukojmí na výběr máte několik typů výzbrojí od assautera až po štítonošce. Co je super myšlenka a aj k tomu je přizpůsobená obtížnost celého konceptu, je hra pro dva hráče, můžete hrát na jednom PC (Klávesnice a klávesnice anebo klávesnice a joystick), také je podpora online přes steam.

V základu hra obsahuje ještě zombie mod, který standartní "dobrodružství" obohatí o spawnování zombí portálů a to vám někdy pomůže jindy zase uškodí, v každém případu zajímavé zpestření už tak živé střílečky.

Další mód je takový na vyblbnutí, kde se dostanete do "věže" které se ramdom generuje asi do nekonečna a vy jenom zkoušíte kam dál se vám povede dostat, v tomhle módu hry je potřeba fakt dvojici hráčů, jinak je vaše životnost hodně malá.

V konečném důsledku jde o nápaditou taktičko akční kooperativní hru pro dva hráče. Prostě paráda. Něco jako 2D S.W.A.T.

Pro: taktika, akce, pro dva hráče (možnost hrát na jednom PC), baví to mojí přítelkyni :), popiči hudba

Proti: někdy hodně vysoká obtížnost, ideál pro dva.

+8