Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Bee Simulator

  • PC 60
Název hry hodně svádí k úváhám o vážně míněném simulátoru (ETS 2) anebo o vtipné parodii (Goat Simulator). Nicméně Bee Simulator je ve skutečnosti dětská hra o včelách. A tomu je pochopitelně vše podřízeno.

Vzhledem k tomu, že očividně nepatřím k cílové skupině, tak na to ani nedokážu být nijak zlý. Příběh o včelí hrdince je sice běžná nikoho neurážející pohádka, ale má velmi přijemný a milý tón bez výrazného pitvoření. Překvapivě je tu open world, ale ten se prakticky sestává jen z několika různých druhů činností, které spustíte dolétnutím k nim. Zahrnují například sbírání pylu, závody anebo souboje. Všechny jsou jednoduché na pochopení pro děti a nezahrnují žádnou extra komplexitu.

Nabízí se ovšem otázka, proč zrovna tuto hru dělat jako open world. K ničemu to totiž není. Prostředí je akorát generický americký park. Vedlejší činnosti jsou totožné s těmi, co děláte i během hlavní linky a vzhledem k nízké komplexitě ani není moc důvod, proč je dělat. Vedlejší questy jsou lepší, jelikož zahrnují lehce vtipné koverzace s dalšími zvířaty, ale svým bílým označením jsou krapet skryté před hráčem. Na interaktivitu s prostředím taky zapoměňte, vrcholem je bodání lidí a balónků. Varsav by udělali lépe, kdyby vytvořili pár lineárních a zajímavějších úrovní místo prázdného otevřeného světa.
+12