Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
student / ČR - kraj Královéhradecký

Komentář

Přejít na komentáře

Her Story

  • PC 85
Skvostné dílo. Senzační temná atmosféra. Skvělé zvraty. Unikátní hratelnost.

Tady někde by můj komentář asi normálně skončil, kdybych si nebyl jist, že bude můj komentář přesunut do diskuze. No každopádně... Na Her Story jsem si brousil zuby už dlouho, dokonce jsem ji měl zařazenou v Herní výzvě již o rok dříve, ale dohrál jsem ji až letos a to včetně skvělé české lokalizace. Ta paradoxně, ačkoliv pomáhá neangličtinářům pochopit lépe děj, daleko více stěžuje hratelnost kvůli skloňování, se kterým původní hra vůbec nepočítá.

Na hře se mi nejvíc líbilo, že se hraje hlavně na papíře před vámi a ve vaší hlavě. To, co se děje na obrazovce je pro každého hodně subjektivní a o tom, jak hra vlastně "skončila" může každý vést sáhodlouhé hádky.

Ať už však chci k této hře napsat cokoliv dalšího, vždy se pozastavím nad tím, že je to vlastně velký spoiler. Proto se už radši zdržím dalších slov a jen vám doporučím si hru zahrát. Jedná se o jednu z nejlepších jednohubek, které jsem kdy hrál.

Pro: atmosféra, hratelnost, zvraty, Windows

Proti: žádná znovuhratelnost

+11