Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
MsRepulsive • 30 let • Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

Nocturnal Hunt

  • PC 65
Herní výzva 2018 - 3. "Lidem vstup zakázán"

Nocturnal Hunt je kraťoučkou stealth akcí, kde se ujímáte role vlka. Probouzíte se a zjišťujete, že vaše vlčí mládě zmizelo. Všude v okolí jsou číhající lovci, a tak je více než jasné, kdo v tom má prsty. Pouštíte se tak po pachových stopách, během toho můžete sbírat sběratelské předměty nebo si ze hry udělat výzvu. Je libo hrou prosvištět pod 15 minut? Bez zabíjení lovců? Nebo naopak s vyzabíjením všech? A co ještě přitvrdit? Co zabít všechny bez toho, aniž by si vás kdokoliv všimnul. Variant je spousta a jak hrou projdete je pouze na Vás. Můžete ji projít jednou nebo v sobě objevít soutěživého ducha a snahu pokořit jeden odobní rekord za druhým.

Jinak hra nic nového nenabízí. Graficky je celkem pěkná, hudební podkres není špatný a atmoasféra se povedla. Lovci moc inteligence nepobrali, vše závisí na jejich zorném poli. Stealth je poměrně zábavný a vidina záchrany svého vlčího štěněte je slušnou motivací. Hodnotím jako mírně nadprůměrnou hříčku. Pokud se rádi překonáváte nebo hledáte zajímavý zážitek do hodiny, může Nocturnal Hunt posloužit.

Pro: Atmosféra, hudba, grafický styl, originalita, znovuhratelnost

Proti: Bugy a nedodělky, krátká herní doba, umělá inteligence nepřátel

+9