Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
MsRepulsive • 30 let • Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

A Story About My Uncle

  • PC 70
Herní výzva 2018 - 1. "Tehdy to začalo"

A Story About My Uncle je originálně pojatá příběhovka s hopsacími pasážemi. Vlastně naopak, je to velice milá hopsačka, s příběhovými pasážemi. Přemisťování je svižné, zábavné a v některých momentech možná i frustrující. Jednou se mi podařilo doskočit na cílové místo jen a pouze s pomocí bugu. Zasekla jsem se do mola. Přesněji pod ním a do dneška nechápu, jak se mi povedlo dostat nad něj. Ale to byl nejspíš jediný případ, kdy to hra ani já úplně nedávala.

Je to taková pohádka. Pohádka o klukovi, který pátrá po svém strýci a je nejspíš jediný, který věří jak jemu, tak tomu, že jej najde. Atmosféra vynikající a objevování kouzelného světa taktéž. S kinetózou jsem problém naštěstí neměla, ale to se nedá říci o mých divácích. Někteří trpěli závratěmi, jiným nevyhovoval rozhoupaný pohyb. Asi to nebude pro každého, ale já se v tom naopak našla. Dokonce se po hrách s podobnou hratelností určitě hodlám porozhlédnout více.

Pro: Atmosféra, grafika, hratelnost, volnost pohybu, zpracování prostředí

Proti: Kratší herní doba, občas nějaká chybička, obtížnost

+17